| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Hotele dla firm

Szanowny Kliencie

Jeżeli reprezentujesz firmę lub korporację i jesteś zainteresowany kompleksową obsługą podróży służbowych to mamy specjalną ofertę dla Ciebie. Oferujemy rezerwacje hoteli na całym świecie, bilety lotnicze wszystkich przewoźników, ubezpieczenia podróży, bilety kolejowe, wynajem samochodów a także organizację spotkań, konferencji, eventów, wyjazdów firmowych, wyjazdów służbowych, wyjazdów studyjnych, wyjazdów na misje gospodarcze i podróży referencyjnych. W ramach kompleksowej obsługi proponujemy:

dedykowany tylko dla Twojej Firmy system obsługi podróży służbowych,

negocjowanie dla Twojej Firmy z hotelami i przewoźnikami stawek korporacyjnych ,

możliwość załadowania własnych wynegocjowanych stawek korporacyjnych,

obsługę zgodną z polityka podróży travel policy Twojej Firmy,

obsługę programów lojalnościowych,

odroczony termin płatności,

możliwość wynegocjowania dodatkowych rabatów,

obsługę programów partnerskich,

dedykowanego doradcę PTQV,

telefon alarmowy 24/7,

raportowanie z rozbiciem na "miejsce powstawania kosztów" i inne indywidualne wymagania,

faktury zbiorcze,

prowadzenie reklamacji w imieniu Klienta.Zapraszamy do współpracy


Agnieszka Borowska
Dyrektor
Tel 22 322 85 58

Formularz kontaktowy w sprawie kompleksowej obsługi podróży służbowych

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty kompleksowej obsługi podróży służbowych Twojej Firmy w zakresie rezerwacji hoteli dla firm, rezerwacji biletów lotniczych dla firm, rezerwacji biletów kolejowych dla firm, ubezpieczeń podróży, wynajmu samochodów i wyjazdów firmowych prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza :

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2.
Zawarte w formularzu dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Administratorem lub do wykonania umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie usług turystycznych świadczonych przez Administratora.
Więcej informacji: polityka prywatnosci

Aktualnie w naszym systemie dostępne są oferty:


Hotele na Świecie


591 043

hoteli


72 307

w lokalizacjach

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.