| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny
Logowanie dla hoteli
Jeśli posiadasz konto Administratora Hotelu, na tej stronie możesz się zalogować się do systemu w celu zarządzania ofertą hotelu. Jeśli nie posiadasz konta, a chcesz dodać swój hotel do naszego sytemu, skorzystaj z formularza dostępnego na stronie Dodaj hotel

Jeżeli chcesz przeglądać oferty i zarezerwować pobyt kliknij w link: Logowanie dla Użytkowników
Logowanie dla hoteli
* Login Hotelu - nazwa lub email podany przy rejestracji

Aktualnie w naszym systemie dostępne są oferty:


Hotele w Polsce


9 000

hoteli i noclegów


931

w lokalizacjach

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.