| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny
Dodaj hotel

Drogi Hotelarzu,

Jeżeli jesteś właścicielem lub zarządzasz hotelem, motelem, pensjonatem, zajazdem, hostelem, apartamentem lub pokojem gościnnym i jesteś zainteresowany umieszczeniem swojej oferty w bazie zakwaterowania PTQV zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto dodać hotel do bazy zakwaterowania PTQV:

Rozszerzasz sieć dystrybucji oferty w Internecie.

Nic nie płacisz za prezentowanie oferty na naszych stronach i aplikacjach.

Płacisz prowizję tylko od zrealizowanych rezerwacji.

Możesz korzystać na naszych programów promocyjnych.

Samodzielnie zarządzasz ceną i dostępnością.

Nadal samodzielnie ustalasz zasady działalności hotelu.


Zapraszamy do współpracy.


Marcin Komuda
Dział marketingu
Tel 22 322 85 83

Aktualnie w naszym systemie dostępne są oferty:


Hotele w Polsce


9 000

hoteli i noclegów


931

w lokalizacjach

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.