+48 22 322 85 08 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica

Brodnica 37, Brodnica Śremska k/ Poznania, 63-112 Brodnica

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica - Opis

Pałac ma 1000 m kwadratowych powierzchni użytkowej i piękny 6 - hektarowy park, gdzie stoi 5 pomników przyrody. Tuż obok pałacu znajduje się pomnik Józefa Wybickiego, twórcy Hymnu Narodowego. Obok kościoła znajduje się jego grób. Bardzo zależy mi aby utrzymać w tym otoczeniu atmosferę spokoju, szacunku dla miejsca i jego mieszkańców. W pałacu odbyło się kilka zjazdów decydentów ze świata gospodarki jak i polityki. Brodnica jest bowiem idealnym miejscem do negocjacji lub spotkań z klientami firm. Jesteśmy również gotowi prowadzić spotkania tematyczne dla firm i inwestorów. Prowadzimy szkolenia, organizujemy przyjęcia i koncerty. W piwnicy pałacu znajduje się klub jazzowy i kawiarenka. Tylko pewna selekcja cenowa i rekomendacje każdego z Państwa pomogą utrzymać właściwy standard tego pałacu.

Okolice Brodnicy są przepiękne, znajduje się tu dużo pałaców i dworów godnych zwiedzania (Rogalin ze wspaniałą kolekcją polskiego malarstwa, Kórnik, którego zbiory są wyjątkowo ciekawe), niektóre zamieszkałe przez znajomych, których goście mogą odwiedzać. Centrum jeździeckie Antoniego Chłapowskiego, nad samą Wartą (6 km od Pałacu) oferuje przez cały rok 150 koni oraz kucyków dorosłym i dzieciom. Nawet afrykańskie strusie (3 km od Pałacu) zatańczą dla Państwa i zaproponują swoje jaja na sprzedaż. Trzy parki krajobrazowe, jeziora, nowoczesna pływalnia w Śremie, stadniny koni wyścigowych jak i zwiedzanie Poznania są do Państwa dyspozycji. Pałac jest zamieszkały przez potomków byłych właścicieli, mimo to goście mają dostęp do wszystkich pomieszczeń.
Nasz rodzinny pałac, jedyny w Polsce należy do prestiżowej sieci www.ila-chateau.com Są to miejsca o wyjątkowym nastroju i w których właściciel przyjmuje gości osobiście. Zapraszamy na przyjazdy indywidualne, z częściowym lub pełnym wyżywieniem, lub grupami.

Pałac w Brodnicy można wynająć w celu urządzenia wesela, szkolenia, lub innej imprezy okolicznościowej. Można również zarezerwować cały Pałac na kilka dni lub tygodni wraz z obsługą w celu spędzenia w tym spokojnym, pięknym i zacisznym miejscu np. urlopu
Dojazd z Poznania samochodem trwa około 30 minut. Brodnica leży 10 km na południe od Mosiny. Autobus z Poznania jedzie ok. 40 minut. Istnieje możliwość wysłania samochodu na lotnisko lub dworzec.
Hol wejściowy 70 m kwadratowych, urządzony pamiątkami z Afryki, gdzie spędziłem 22 lata życia
Sala jadalna 56 m kwadratowych w stylu holenderskim / angielskim
Sala balowa / konferencyjna 90 m kwadratowych ze stolikami i krzesłami na 80 osób
10 pokoi gościnnych, każdy z wygodną i nowoczesną łazienką. Możliwość noclegu dla 24 osób
Posiłki domowe, kuchni polskiej i z innych regionów świata, sporządzone na bazie materiałów świeżych i zdrowych, trzeba zamówić z pewnym wyprzedzeniem.
Dwa salony, biblioteka, barek, business center oraz pokój myśliwski na piętrze.
W piwnicy znajduje się klub jazzowy, siłownia oraz piwnica z winami.

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
10
Łączna ilość miejsc noclegowych:
24
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Wyposażenie zewnętrzne:
Miejsce na ognisko
Miejsce na ognisko
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Fitness
Fitness
Siłownia
Siłownia

Pałac Brodnica, Brodnica Śremska k/ Poznania, Pałac, Brodnica - Sale konferencyjne

Maksymalna ilość osób w układzie szkolnym: 0
Maksymalna ilość osób w układzie kinowym: 0

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.