+48 22 322 85 08 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Wyszukiwanie holeli i noclegów według lokalizacji lub nazwy

Hotele i noclegi Ełk

Hotele i noclegi Ełk: Znaleźliśmy 7 obiektów

Filtry:

Liczba gwiazdek

Rodzaj obiektu

Udogodnienia

  Sortuj według:
Nazwy
Kategorii
32 Armii Krajowej, Elk, PL Ełk

 
ul. Kazimierza PuĹ‚askiego 11, EĹ‚k, PL Ełk

 
ul. Kazimierza Pułaskiego 19 19-300 Ełk
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

 
ul. Armii Krajowej 32 19-300 Ełk
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

Hotel Rydzewski znajduje się w centrum Ełku w pobliżu dworca PKP i PKS, miejskiej pływalni, hali sportowej, plaży miejskiej, solarium, fitnes - clubu i dyskoteki.

 
ul. Kazimierza Pułaskiego 11 19-300 Ełk
wifi Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne

Hotel znajduje się w centrum Ełku, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Ełckiego, które jest doskonałą bazą do uprawiania sportów wodnych; żeglarstwa, turystyki kajakowej a także sportów motorowodnch. W najbliższym otoczeniu hotelu, przy...

 

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.