+48 22 322 85 08 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Pensjonat Odyn, Pensjonat, Jastrzębia Góra

ul. Widokowa 2, 84-104 Jastrzębia Góra

Pensjonat Odyn, Pensjonat, Jastrzębia Góra

Pensjonat Odyn, Pensjonat, Jastrzębia Góra - Opis

Pensjonat Odyn położony jest w Jastrzębiej Górze, która jest nadmorską, najdalej na północ wysuniętą miejscowością w Polsce (ok.50 km od Trójmiasta). O jej atrakcyjności przesądzają duże walory przyrodniczo-krajobrazowe, klimatyczne i zdrowotne.

Jastrzębia Góra charakteryzuje się wyjątkowo malowniczym klifowym nadbrzeżem. Tutejszy mikroklimat sprzyja zdrowiu i wypoczynkowi, zwłaszcza wiosną i jesienią kiedy powietrze przesycone jest dużą ilością jodu.

Pensjonat "Odyn" jest kameralnym, nowocześnie urządzonym obiektem na 50 miejsc, z pięknym widokiem na całą miejscowość wypoczynkową.

Villa Odyn oddaje do dyspozycji swoich Gości przestronne, nowocześnie wyposażone pokoje 2-,3-,4- lub 5-osobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, telewizory LCD, dostęp do sieci Wi-Fi oraz maty i parawany plażowe.

Pensjonat Odyn, Pensjonat, Jastrzębia Góra - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
15:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Pokoje rodzinne:
TAK
Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet
Internet
Internet przewodowy
Internet przewodowy
Leżaki
Leżaki
Tv
Tv
Wyposażenie zewnętrzne:
Boiska
Boiska
Miejsce na ognisko
Miejsce na ognisko
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Plaża
Plaża

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.