| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Pensjonat Orle - Pałac Mysliwski, Pensjonat, Mirosławiec

Orle 11, 78-650 Mirosławiec

Pensjonat Orle - Pałac Mysliwski, Pensjonat, Mirosławiec

Pensjonat Orle - Pałac Mysliwski, Pensjonat, Mirosławiec - Opis

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku i kurzu szos, delektując się bajeczną urodą otaczającego Was krajobrazu, odnajdziecie Państwo w Pałacu Myśliwskim „Orle” swoją oazę ciszy. Położony na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego, zaledwie 1,5 h drogi od Szczecina Nasz Pensjonat jest przystanią dla szukających spokoju i oderwania od codzienności. Ta szczególna okolica zachęca do odwiedzin swym czystym, nieskażonym powietrzem, położonym dziesiątki kilometrów od jakichkolwiek zakładów przemysłowych oraz oczywiście przepięknym krajobrazem drawieńskich lasów, jezior i rzek. Letnią porą zielony teren i cień drzew otaczający Pałac Myśliwski tworzą spokojną aurę i dają Naszym gościom możliwość pełnego relaksu. Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do Pałacu Myśliwskiego „Orle”, prawdziwej perełki architektonicznej z początku dwudziestego wieku, miejscu urokliwym, wyjątkowym i intrygującym. Przepiękne otoczenie, wspaniały wystrój wnętrz, stylowe meble i domowa kuchnia tworzą wymarzony klimat do organizacji spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych, a także wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny

Apartamenty - 2, pokoje 2 osobowe - 4, pokoje 3 osobowe - 1, - tv, radio

Pensjonat Orle - Pałac Mysliwski, Pensjonat, Mirosławiec - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
8
Godzina zameldowania od:
12:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Maestro
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach
Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv
Tv
Wyposażenie zewnętrzne:
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.