| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki, Hotel , Muszyna

ul. Mściwujewskiejo 1, 33-370 Muszyna

Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki, Hotel , Muszyna

Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki, Hotel , Muszyna - Opis

Hotel znajduje się w uzdrowiskowej miejscowości Muszyna w Beskidzie Sądeckim. Znajdują się tu liczne źródła wód mineralnych oraz tereny sprzyjające turystyce górskiej, rekreacji i wypoczynkowi.

Ośrodek położony jest 800 m od dworca kolejowego.

W hotelu znajdują się pokoje 1,2 i 3 osobowe oraz komfortowe apartamenty i pokoje typu Studio. Wszystkie wyposażone w: - TV

- radio

- Internet

- łazienkę

Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki, Hotel , Muszyna - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
62
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Śniadania:

Bufetowe

Internet w obiekcie:
Internet w pokoju:
Wyposażenie pokoi:
Balkon
Balkon
Radio
Radio
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.