| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Pałac Wiejce, Hotel , Wiejce

Wiejce 17a, 66-440 Wiejce

Pałac Wiejce, Hotel , Wiejce

Pałac Wiejce, Hotel , Wiejce - Opis

Pragniemy przedstawić Państwu jeden z najpiękniejszych i najokazalszych Pałaców położonych w malowniczej scenerii między Pojezierzem Międzychodzko-Sierakowskim a Pojezierzem Łagowskim.
Pałac Wiejce to stylowy obiekt, gwarantujący doskonałe warunki do wypoczynku, organizowania konferencji i seminariów.
Z myślą o potrzebach ludzi biznesu Pałac Wiejce łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Pokoje jasne i przytulne, z widokiem na zalesione tereny, sprzyjają regeneracji sił. Bogate wyposażenie i stylowy wystrój wnętrz klasyfikują obiekt w standardzie hoteli czterogwiazdkowych.
Po gruntownej odbudowie w latach 2001-2003 Pałac Wiejce służy jako hotel, restauracja oraz ośrodek konferencyjno-seminaryjny, zdolny pomieścić do 130 osób

Pięknie odrestaurowane stylowe pokoje w połączeniu z komfortowym wyposażeniem sprzyjają regeneracji sił i komfortowemu wypoczynkowi.

Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę, telewizor, telefon. Oferujemy pokoje z balkonem lub tarasem widokowym. Każdy z pokoi zachował unikalny wygląd dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów kolorystycznych.
W stylowych wnętrzach odrestaurowano i uzupełniono oryginalne elementy dekoracyjne by jak najwierniej przywołać ducha dawnej epoki. Wystrój części hotelowej dopasowano stylem do charakteru pałacu z zachowaniem nowoczesności i funkcjonalności.Częścią kompleksu hotelowego Wiejc jest budynek Rządcówki. Malowniczo położony obiekt przykuwa uwagę swoim tradycyjnym, historycznym wyglądem oraz starannością rekonstrukcji. Obiekt dysponuje maks. 20 miejscami (wraz z dostawkami). Na piętrze znajdują się pięknie wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi oraz otwartymi strychowymi antresolami. Wysoki standard wypoczynku gwarantują sauny (parowa oraz sucha), jacuzzi oraz sala relaksacyjna.

Pałac Wiejce, Hotel , Wiejce - Podstawowe informacje

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.