| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Wierchomla SKI&SPA Resort, Hotel , Wierchomla

Wierchomla Mala 42, 33-350 Wierchomla

Wierchomla SKI&SPA Resort, Hotel , Wierchomla

Wierchomla SKI&SPA Resort, Hotel , Wierchomla - Opis

Trzygwiazdkowy hotel "Wierchomla SKI&SPA Resort" jest usytuowany w sercu Beskidu Sądeckiego, pomiędzy Piwniczną Zdrój i Muszyną (140 km od Krakowa i 420 km od Warszawy). Miejscowość Wierchomla Mała, w której znajduje się hotel, czerpie z uzdrowiskowego charakteru okolicy, a otaczające góry nadają jej prawdziwie alpejski charakter, zapewniając fenomenalne warunki śniegowe zimą. Hotel jest częścią stacji narciarskiej, która dysponuje siedmioma wyciągami orczykowymi oraz najdłuższymi w Polsce wyciągami krzesełkowym (1600 m), co stanowi razem kilkanaście kilometrów oświetlonych i naśnieżanych nartostrad. W sezonie 2007/2008 zostały otwarte dwa duże wyciągi, które umożliwiły połączenie Wierchomli z Muszyną - Szczawnikiem. Wyciąg krzesełkowy czynny jest zimą i latem. Oprócz sportów zimowych Wierchomla oferuje wiele możliwości wypoczynku letniego - rowerowe trasy zjazdowe, szlaki piesze i rowerowe, nordic walking, paintball, łucznictwo, wspinaczkę skałkową, park linowy, wypożyczalnię rowerów, spływy Popradem, ciekawy Szlak Architektury Drewnianej, grilowiska i dużo innych atrakcji. Odpoczać można w salonach SPA, które oferują bardzo bogatą ofertę. Dojazd:autem, busem lub koleją.

Hotel spełnia wszystkie standardy nowoczesnego obiektu turystycznego. Oferuje 98 wygodnych pokojów dwuosobowych i apartamentów oraz 4 pokoje jednoosobowe. W hotelu znajdują się: basen, pub, nowoczesne SPA z bogatym programem zabiegów, restauracja, bilard, dyskoteka, sale bankietowe i konferencyjne, a w sezonie zimowym przedszkole dla dzieci. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie, korzystanie z basenu krytego, jacuzzi, siłowni, sauny, solarium, dyskoteki i kafejki internetowej. Hotel posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych. Dzieci do lat 4 nie płacą za pobyt.

Wierchomla SKI&SPA Resort, Hotel , Wierchomla - Podstawowe informacje

Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Łóżko małżeńskie
Łóżko małżeńskie
Suszarka
Suszarka
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie zewnętrzne:
Boiska
Boiska
Korty
Korty
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Wyciąg narciarski
Wyciąg narciarski
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia rowerów
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja
SPA & Wellness
SPA & Wellness

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.