| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Pałacyk Chojnów, Hotel, Chojnów

ul. Witosa 7, 59-225 Chojnów

Pałacyk Chojnów, Hotel, Chojnów

Pałacyk Chojnów, Hotel, Chojnów - Opis

Pałacyk zlokalizowany jest przy ul. Witosa 7 w Chojnowie. Chojnów leży przy autostradzie A4 (międzynarodowe oznaczenie E404), zjeżdżajšc na 62 km na krajowš trasę 94 lub na 73 km od granicy zjazd na lokalnš 328. Chojnów oddalony jest 18 km od Legnicy oraz 28 km od Lubina jadšc trasš 335.

Pokoje 1,2,3,4,6 – osobowe każdy pokój z łazienkš pełne wyposażenie: TV, internet itp. stylowa aranżacja wnętrz.

Pałacyk Chojnów, Hotel, Chojnów - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
16:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Rosyjski
Niemiecki
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Prywatny bezplatny
Dzieci:

Maksymalnie do 3 dzieci do lat 6 opłata w wysokości 40 PLN za osobę, jeżeli śpia na obecnych łóżkach.

Wszystkie dzieci do lat 12 – opłata w wysokości 40 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach. Wszystkie dodatkowe dzieci starsze lub dorośli – opłata w wysokości 60 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to: 1

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie zewnętrzne:
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.