| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Rezerwacja grupowa hotelu

Rezerwacja grupowa hotelu możliwa jest dla minimum 8 osób.

Rezerwacja grupowa jest dokonywana za pośrednictwem Operatora (nie automatycznie).

Prosimy wpisać jak największą liczbę szczegółów dotyczących planowanej rezerwacji grupowej, takich jak termin wyjazdu, liczba uczestników, kierunek, preferowany rodzaj zakwaterowania, budżet.

Skontaktujemy się Państwem na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej w celu przedstawienia naszej najlepszej oferty i sfinalizowania zamówienia.

Formularz zapytania o rezerwacje grupową hotelu

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2.
Zawarte w formularzu dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Administratorem lub do wykonania umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie usług turystycznych świadczonych przez Administratora.
Więcej informacji: polityka prywatnosci

Dlaczego warto rezerwować z nami

Szybka i niezawodna pomoc przy rezerwacja grupowych hoteli
Zapewni Państwu naszą profesjonalną pomoc od momentu złożenia zapytania poprzez rezerwację grupowa hotelu, ewentualne zmiany i realizację zamówienia. Współpracujemy z Państwem ściśle w trakcie całego procesu rezerwacji grupowej hotelu. W razie zmiany planów podróży mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Szeroki wybór ofert rezerwacji grupowych hoteli
Mamy szeroki wybór hoteli dla grup, w tysiącach miejsc na całym świecie. Zawiadom nas jakie są wymagania Waszej grupy, a my skontaktuje się z Wami w ciągu 24 godzin.

Hotele dla wszystkich rodzajów grup
Pomogliśmy w znalezieniu zakwaterowania tysiącom grup biznesowych i prywatnych - od wyjazdów na konferencje i szkolenia poprzez wyjazdy typu „city break”, grupowe wyjazdy motywacyjne, misje gospodarcze, do wyjazdów na wieczory kawalerskie i panieńskie, wycieczki szkolne i sportowe. Jesteśmy w stanie przygotować naszą ofertę rezerwacji grupowej do Państwa potrzeb.

Zakwaterowanie na miarę każdego budżetu
Do każdego budżetu możemy dopasować odpowiednią ofertę od hoteli ekonomicznych, 1 i 2 gwiazdkowych poprzez hostele, pensjonaty, hotele 3 gwiazdkowe do luksusowych hoteli 4 i 5 gwiazdkowych. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą w znalezieniu hotelu odpowiadającą Państwa potrzebom.

Aktualnie w naszym systemie dostępne są oferty:


Hotele na Świecie


591 004

hoteli


72 302

w lokalizacjach

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.