| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Fregata, Ośrodek Wczasowy, Łeba

ul. Brzozowa 22, 84-360 Łeba

Fregata, Ośrodek Wczasowy, Łeba

Fregata, Ośrodek Wczasowy, Łeba - Opis

Ośrodek Wczasowy "FREGATA" w Łebie Położony jest z dala od ruchliwej drogi na obszarze 3 ha ogrodzonego, dobrze zagospodarowanego terenu, w odległości 300 m od plaży, 400 m od jeziora Sarbsko oraz około 500 m od centrum miasta z bardzo dobrze rozwiniętą siecią handlowo-usługową.

Fregata, Ośrodek Wczasowy, Łeba - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
155
Godzina zameldowania od:
16:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Parking:
Prywatny bezplatny
Dzieci:

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Wyposażenie pokoi:
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC

Fregata, Ośrodek Wczasowy, Łeba - Organizowanie wesel

Organizowanie wesel:
TAK

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.