| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

ORW MAX, Hotel, Ustronie Morskie

ul. Kościuszki 18, 78-111 Ustronie Morskie

ORW MAX, Hotel, Ustronie Morskie

ORW MAX, Hotel, Ustronie Morskie - Opis

Walory otoczenia budynku sprawiają, że to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i do organizacji spotkań, konferencji, szkoleń oraz pobytów leczniczo - rehabilitacyjnych, odnowy SPA.
DOPŁATA DO POKOJU Z WIDOKIEM NA MORZE 30.00 PLN DZIENNIE.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 80 miejsc noclegowych w przytulnych, bogato wyposażonych pokojach z TV-SAT, telefonem, lodówką z mini barem.

ORW MAX, Hotel, Ustronie Morskie - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
37
Godzina zameldowania od:
16:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Wyposażenie pokoi:
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie zewnętrzne:
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Basen
Basen
Restauracja
Restauracja
Sauna
Sauna
SPA & Wellness
SPA & Wellness

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.