| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Wyszukiwanie holeli i noclegów według lokalizacji lub nazwy

Aktualnie w naszym systemie dostępne są oferty:


Hotele w Polsce


9 000

hoteli i noclegów


931

w lokalizacjach

Hotele i noclegi w Polsce

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny to internetowa wyszukiwarka ofert hoteli i noclegów w Polsce z możliwością natychmiastowej rezerwacji online. Jedną z oferowanych opcji jest rezerwacja na naszej stronie i płatności bezpośrednio w hotelu. Można skorzystać z wyszukiwarki ofert hoteli i noclegów w celu porównania i wybrania najbardziej dopasowanej oferty noclegowej. Rezerwacja hoteli i noclegów odbywa się online przy pomocy systemu rezerwacji lub przez bezpośredni kontakt z hotelem lub obiektem noclegowym za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w naszym portalu na stronie prezentacji hotelu. Zachęcamy do rezerwacji hoteli i noclegów na naszej stronie i płatności bezpośrednio w hotelu. W naszym portalu zamieszczamy oferty hoteli i noclegów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Szczecinie, Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Świnoujściu, Łebie, Władysławowie, Międzyzdrojach, Helu, Juracie, Olsztynie, Mikołajkach, Białymstoku, Lublinie, Zamościu, Rzeszowie, w Łodzi, Legnicy, Zakopanym, Jeleniej Górze, Wiśle, Szczyrku, Szczawnicy i w ponad 800 innych lokalizacjach w Polsce. Oferujemy hotele i noclegi w miastach i na wsi, nad morzem, w górach, nad jeziorami oferty hoteli i noclegów. Oferujemy wszystkie rodzaje zakwaterowania od hoteli wszystkich kategorii przez pensjonaty, apartamenty, pokoje, mieszkania, domki, gospodarstwa agroturystyczne, wille, domy wakacyjne, kwatery, domy wypoczynkowe, ośrodki wypoczynkowe, zamki i pałace, noclegi w obiektach zabytkowych. Oferujemy tanie hotele i noclegi oraz komfortowe i luksusowe hotele i noclegi w prestiżowych lokalizacjach i obiektach. W naszym portalu rezerwacyjnym można znaleźć tanie oferty promocyjne hoteli i noclegów. Poniżej frazy na które jesteśmy obecni w wyszukiwaniach : tanie noclegi w Polsce, tanie hotele w Polsce, rezerwacja hoteli i noclegów online, oferty hoteli promocje, oferty hoteli last minute, oferta hoteli w Polsce, oferty hoteli spa, oferty hoteli nad morzem, oferty hoteli w górach, portal rezerwacji hoteli, portal do rezerwacji hoteli, portal rezerwacji noclegów, portal do rezerwacji noclegów, portal do rezerwacji wakacji, hotele konferencyjne, hotele na wesela, sale weselne, system rezerwacji hoteli i noclegów, system do rezerwacji hoteli i noclegów, wyszukiwarka ofert hoteli i noclegów, wyszukiwarka hoteli i noclegów, rezerwacja noclegów w Polsce, rezerwacja hoteli i noclegów przez internet, hotele i noclegi z możliwością rezerwacji online, okazje i zniżki na rezerwacje hoteli i noclegów, komfortowe hotele i noclegi, aplikacja do rezerwacji hoteli i noclegów, booking, rezerwacja hoteli i noclegów w kraju, rezerwacja hoteli i noclegów za granicą, noclegi nocowanie nocuj rezerwuj hotele bezpośrednio, bezpośrednia rezerwacja hoteli i noclegów, tanie hotele i noclegi, luksusowe hotele i noclegi, czyste i bezpieczne hotele i noclegi. Baza hoteli Polska. Baza hoteli i noclegów w Polsce.

Rodzaje obiektów hotelarskich w Polsce

Hotel — obiekt hotelarski zlokalizowany głównie w zabudowie miejskiej, dysponujący co najmniej 10 pokojami, w tym większość miejsc w pokojach jedno- i dwuosobowych, świadczący szeroki zakres usług związanych z pobytem klientów. Każdy hotel musi świadczyć usługi gastronomiczne. W zależności od wyposażenia obiektu i zakresu świadczonych usług wyróżnia się pięć kategorii hoteli: najwyższa — 5 gwiazdek, najniższa — 1 gwiazdka.
Motel — obiekt hotelarski zlokalizowany przy trasach komunikacji drogowej, który poza usługami hotelarskimi przystosowany jest również do świadczenia usług motoryzacyjnych i dysponuje parkingiem. Motel musi posiadać co najmniej 10 pokoi, w tym większość miejsc w pokojach jedno- i dwuosobowych. Każdy motel musi świadczyć usługi gastronomiczne. W zależności od wyposażenia obiektu i poziomu świadczonych usług rozróżnia się pięć kategorii moteli: najwyższa — 5 gwiazdek, najniższa — 1 gwiazdka.
Pensjonat — obiekt hotelarski, który świadczy usługi hotelarskie łącznie z całodziennym wyżywieniem i dysponuje co najmniej 7 pokojami. Musi świadczyć usługi gastronomiczne. W zależności od wyposażenia obiektu i zakresu świadczonych usług rozróżnia się pięć kategorii pensjonatów: najwyższa — 5 gwiazdek, najniższa — 1 gwiazdka.
Inny obiekt hotelarski— obiekt noclegowy, podzielony na pokoje, podlegający jednemu zarządowi, świadczący pewne usługi, w tym przynajmniej codzienne sprzątanie pokoi, słanie łóżek i mycie urządzeń sanitarnych (np. obiekt spełniający zadania hotelu, motelu lub pensjonatu, któremu nie została nadana kategoria).
Dom wycieczkowy— obiekt położony na obszarze zabudowanym lub w pobliżu zabudowy, posiadający co najmniej 30 miejsc noclegowych, dostosowany do samoobsługi klientów oraz świadczący minimalny zakres usług związanych z pobytem klientów. Każdy dom wycieczkowy musi posiadać przynajmniej jedną placówkę gastronomiczną. W zależności od wyposażenia obiektu i zakresu świadczonych usług domy wycieczkowe dzieli się na trzy kategorie: najwyższa — kat. I, najniższa — kat. III.
Schronisko— obiekt położony poza obszarem zabudowanym, przy szlakach turystycznych, świadczący minimalny zakres usług związanych z pobytem klientów. Schronisko posiada przynajmniej jedną placówkę gastronomiczną. Pojęcie „schronisko" nie obejmuje schronisk młodzieżowych.
Schronisko młodzieżowe — obiekt przeznaczony do indywidualnej i grupowej turystyki młodzieżowej, dostosowany do samoobsługi klientów. Schronisko młodzieżowe jest placówką zlokalizowaną w samodzielnym budynku lub w wydzielonej części budynku. W zależności od wyposażenia obiektu i zakresu świadczonych usług schroniska młodzieżowe dzieli się na trzy kategorie: najwyższa — kat. I, najniższa — kat. III.
Ośrodek wczasowy— obiekt (lub zespół obiektów) noclegowy przeznaczony i przystosowany do świadczenia wyłącznie lub głównie usług związanych z wczasami.
Ośrodek kolonijny— obiekt (lub zespół obiektów) noclegowy przeznaczony i przystosowany do świadczenia wyłącznie lub głównie usług związanych z koloniami.
Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy— obiekt (lub zespół obiektów) noclegowy przeznaczony i przystosowany trwale do przeprowadzania kursów, konferencji, szkoleń oraz zjazdów itp. Może być także wykorzystany do świadczenia usług wczasowych. Dom pracy twórczej — obiekt, w którym są zapewnione właściwe warunki do wykonywania pracy twórczej i wypoczynku twórców, wykorzystywany również (głównie przez ich rodziny) jako ośrodek wczasowy. Obiekt ten musi posiadać stałe urządzenia grzewcze.
Domek turystyczny— to budynek niepodpiwniczony, posiadający nie więcej niż cztery pokoje, dostosowany do świadczenia usług typu hotelarskiego. Domki turystyczne mogą tworzyć zespoły ogólnodostępnych domków turystycznych oraz organizacyjnie wchodzić w skład innych obiektów noclegowych.
Kemping— teren zwykle zadrzewiony, strzeżony, oświetlony, mający stałą obsługę recepcyjną i wyposażony w urządzenia (sanitarne, gastronomiczne, rekreacyjne) umożliwiające turystom nocleg w namiotach, mieszkalnych przyczepach samochodowych, a także przyrządzanie posiłków oraz parkowanie pojazdów samochodowych. W zależności od wyposażenia obiektu i zakresu świadczonych usług, kempingi dzieli się na cztery kategorie: najwyższa — 4 gwiazdki, najniższa — 1 gwiazdka.
Pole biwakowe— wydzielone miejsce w terenie zadrzewionym, niestrzeżone, oznakowane i ogrodzone prowizorycznie, umożliwiające turystom nocleg w namiotach. Na polu biwakowym znajdują się punkty poboru wody pitnej, podstawowe urządzenia sanitarne i tereny rekreacyjne.
Zakład uzdrowiskowy— zakład świadczący usługi w zakresie opieki zdrowotnej położony na terenie uzdrowiska i wykorzystujący przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych naturalne zasoby lecznicze uzdrowiska. Źródło: https://krakow.stat.gov.pl

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.